Корисні ресурси

 Експрес-уроки української мови Олександра Авраменка

http://ippo.kubg.edu.ua/ekspres-uroky

Портал української мови та культури:

http://www.slovnyk.ua/

 


Для створення мовних ребусів можна використати  генератор ребусів




 Щоб розвивати логічне мислення та сприяти розширенню словникового запасу з української мови  застосувати ігри-головоломки "Слова зі слова""Слова зі значень" або "Знайди слова"

         Завжди важко запам'ятовувати велику кількість назв, понять, слів тощо. Це полегшити допоможуть хмарні технології.
        Хмара слів - це візуальне відтворення понять, слів, термінів, назв та ін., яке полегшує та  прискорює запам'ятовування. Можна власноруч створити хмару слів із використанням спеціальних програм.

Наприклад:
Tagul.com WordArt - безкоштовний сервіс, зручний у використанні
Word It Out - безкоштовний англомовний сервіс для створення хмар слів, який є одним із найпростіших у зручних у використання https://worditout.com/
 Wordcloud.pro - російськомовний слово-генератор, що дозволяє створювати яскраві хмари певних форм http://wordcloud.pro/ru/studio/editor?v=12


 Тренажер з правопису української мови поєднує теоретичні положення й практичні завдання, що сприяє засвоєнню граматики української мови і вдосконаленню правописних навичок. Навчальні матеріали додатково містять різноманітну пізнавальну інформацію.


                                                             Безкоштовний посібник для підготовки до       власного висловлювання. 
       Освіта.ua пропонує до вашої уваги збірник матеріалів стосовно того, як краще діяти на зовнішньому незалежному тестуванні при написанні власного висловлення.
       Подані у цьому посібнику матеріали допоможуть пройти своєрідний прискорений курс підготовки до написання власного висловлення на ЗНО з української мови та літератури.
       Інформація стосовно різноманітних аспектів написання власного висловлення подана у вигляді відповідей на запитання, які найчастіше турбують випускників – учасників тестування.
       Працюючи із цими матеріалами, ви можете обрати саме ті питання, які вас цікавлять найбільше, швидко отримати відповіді на них, а також ознайомитися з різноманітними порадами, прикладами тощо. У такий спосіб ви зможете ефективно використати той час, що залишився до дня тестування, і якісно підготуватися до написання власного висловлення.



                     Радіодиктанти за збірником диктантів для державної підсумкової атестації  Олександра Авраменка. Сам автор читає  70 диктантів. Формат You Tube.




Сервіс  LearningApps.org    для створення різномнітних вправ, вікторин, завдань для закріплення та повторення вивченого матеріалу з будь-якого предмету

        Міністерство освіти і науки України на своїй сторінці у Фейсбук опублікувало перелік джерел, за допомогою яких можна безкоштовно навчатися:
Prometheus https://prometheus.org.ua/
EdEra https://www.ed-era.com/
edX https://www.edx.org/
Coursera https://www.coursera.org/
Matific https://www.matific.com/ua/uk/home/
Khan Academy https://www.khanacademy.org/
Доступна освіта https://dostupnaosvita.com.ua/
iLearn https://ilearn.org.ua/
Be Smart https://besmart.study/
ЗНО-ОНЛАЙН https://zno.osvita.ua/
Відкритий Університет Майдану https://vum.org.ua/
Codecademy https://www.codecademy.com/
Duolingo https://uk.duolingo.com/
Lingva.Skills https://lingva.ua/
Hogwarts is here http://www.hogwartsishere.com/

                                             Газета 


Офіційний сайт української мови

Уроки української мови. http://mova.kreschatic.kiev.ua/

Олесь Гончар. Автор роману «Собор»

 3 КВІТНЯ НАРОДИВСЯ ОЛЕСЬ ГОНЧАР «Той, хто зрікається рідної мови, часто й не розуміє, що в цьому вже є елемент відступництва, елемент зради...